fbpx

CO O MNE ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jsem vděčná za takto nadšené klienty ...

Reference

Studenti na mou výuku reagují takto...

S lektorkou som veľmi spokojná, má obrovské jazykové znalosti širokospektrálne zamerané na všetky oblasti oboch jazykov. Výučba s ňou je vždy veľmi príjemná a uvoľnená, taktiež mi vždy veľmi ochotne pomôže po telefóne aj s prekladmi do angličtiny. Jej jazykové služby využívam už takmer rok a pol a bola to tá najlepšia voľba, ktorú som mohla urobiť 🙂 Thank you so much 🙂

Nikoleta ManduchováStudentka VŠ a podnikatelka

Slečna Petra je velice milá a hodná. Ale co je nejdůležitější, jedna z mála osob, která mě anglicky doopravdy něco naučila. Pomáhala mi jak s maturitou, tak i s přijímačkami na VŠE. Maturita je úspěšně za mnou a složila jsem i úspěšně zkoušky na VŠE Není třeba zdůrazňovat, že dobrá znalost angličtiny je dnes naprosto klíčová. Bohužel čeští studenti mají v této oblasti stále velké mezery kvůli nedostatku konverzace i špatné personální situaci na školách. Pro mě bylo toto individuální doučování anglického jazyka jedno z nejefektivnějších a cenově nejpřijatelnějších možností, jak si angličtinu rychle zlepšit a pokud budu zase něco potřebovat (procvičit angličtinu nebo jen tak konverzovat v angličtině), určitě se slečně Petře ozvu. Slečnu Petru mohu určitě doporučit jak svým přístupem, tak i znalostmi.

Jiřina SedláčkováStudentka VŠ

U slečny Petry jsem absolvovala kurz jazykových cvičení a prezentačních dovedností. Její hodiny mne bavily nejvíce, jelikož jsme měli příležitost mluvit a diskutovat angličtině a zlepšili jsme si své sociální dovednosti. Kromě toho je lektorka vtipná a usměvavá.

Joullie BijoueStudentka VŠ

Jsem velmi ráda, že jsem mohla projít tímto kurzem. Předtím jsem si nebyla jistá, jak správně prezentovat a v kurzu jsem se naučila užitečné fráze a tipy pro prezentování v angličtině. Měla jsem také šanci anglicky skutečně mluvit. Děkuji.

Fuka KonishiStudentka VŠ

Slečna je naprosto úžasná, doučovala dceru 1 rok (chodí na víceleté gymnázium). Vždy vysvětlila, pokud jsme potřebovali něco navíc, řešila i po Skypu. Všem doporučuji.

Romana NovotnáÚřednice

Super, bezvadný přístup. Slečna lektorka se mi snaží co nejvíce pomoci, jsem moc spokojená.

Kristýna KučerováStudentka VŠ a asistentka na ZŠ

Velmi vstřícná o ochotná, vyšla mi vstříc. S její prací jsem velmi spokojená.

Klára VavřečkováStudentka VŠ